Telefon: (16) 676-95-70      email: liceum@slowak.edu.pl                                                  
Czcionka
Kontrast
Język
I Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu » Aktualnoścititle_li=Sport » Półfinał wojewódzki w drużynowym badmintonie dziewcząt i chłopców
Półfinał wojewódzki w drużynowym badmintonie dziewcząt i chłopców
Utworzono przez w dniu 24-11-2021

22.11 w Zarzeczu odbył się półfinał wojewódzki w drużynowym badmintonie dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt naszą szkołę reprezentowały: Julia Bochnacka i Martyna Wołk. W kategorii chłopców szkołę reprezentowali: Filip Harapiński i Gracjan Serwański. Rozgrywki toczyły się systemem każdy z każdym do trzech wygranych w każdym meczu. Zawodnicy musieli stoczyć najpierw pojedynki singlowe a potem deblowe. Nasza drużyna dziewcząt wygrała dwa mecze tj. z ZSZ z Dynowa 3:2 i z LO z Dynowa 4:1. Uległa tylko drużynie z Lubaczowa i tym samym awansowała z drugim rezultatem do finału wojewódzkiego.

Chłopcy mieli w grupie o jedną drużynę mniej i po pewnym pokonaniu drużyny z ZSZ z Dynowa i po ciekawej ale ciężkiej walce z LO z Dynowa, awansowali do finału wojewódzkiego z pierwszego miejsca.

Obydwu drużynom zarówno dziewczętom jak i chłopcom gratulujemy udanego awansu.