Telefon: (16) 676-95-70      email: liceum@slowak.edu.pl                                                  
Czcionka
Kontrast
Język
Noc Liceum
Utworzono przez w dniu 05-06-2022

1 czerwca w Słowaku odbyła się Noc Liceum, przedsięwzięcie, skierowane do sympatyków naszej szkoły, a przede wszystkim do przyszłych uczniów I Liceum Ogólnokształcącego. Wiele się działo, tego wieczoru Słowak zamienił się w miejsce artystycznych inspiracji, literacko-filmowych zabaw, pokazów tanecznych i muzycznych koncertów. Każdy z odwiedzających naszą szkołę mógł znaleźć w tej bogatej ofercie coś dla siebie.


Wszystko rozpoczęło się od koncertu i pokazu tańców towarzyskich, po czym uczestnicy wyruszyli do miejsc, które interesowały ich najbardziej, np. dwóch pokojów zabaw (escape room – mroczne gry z Balladyną w tle), pracowni filmowej. Niektórzy wybrali warsztaty teatralne, pokaz gimnastyczny czy naukę tańca – belgijkę. Klimatyczny nocny spacer korytarzami Słowaka dopełniał ofertę Nocy Liceum. Miłośnicy sztuki wokalnej mogli sprawdzić się w karaoke.