Telefon: (16) 676-95-70      email: liceum@slowak.edu.pl                                                  
Czcionka
Kontrast
Język
I Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu » Aktualnoścititle_li=Erasmus+ » Promocja projektu „I am proud to be European” – konferencja
Promocja projektu „I am proud to be European” – konferencja
Utworzono przez w dniu 22-06-2022

W poniedziałek 20 czerwca 2022 roku w restauracji Willa Anna miała miejsce konferencja promująca nasz projekt „I am proud to be European” realizowany i finansowany w ramach programu Erasmus+.

Na konferencję zaprosiliśmy: dyrektorów, nauczycieli i uczniów szkół podstawowych. W wydarzeniu wzięły również udział Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Pani Renata Kochanowicz Chalicka oraz konsultant i trener Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli, Pani Elżbieta Komarnicka. Pani Renata Pobidyńska, koordynator programu Erasmus+ w I LO oraz Pani Agnieszka Organ, szkolny koordynator projektów erasmusowych, przedstawiły cele i działania zrealizowane w ramach kończącego się projektu, a także poinformowały zebranych o innych projektach Erasmus+ realizowanych w naszej szkole: programie PO WER, projektach w ramach Akredytacji, wymianach międzynarodowych z Niemcami i Węgrami. Uczniowie opowiedzieli o swoich wrażeniach z wyjazdów i udziale w projekcie.

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze i było również okazją do promocji naszego liceum wśród młodzieży z ostatnich klas szkół podstawowych. Pamiętajcie, że będąc uczniami naszej szkoły, skorzystacie również z programu Erasmus+ i wyjazdów zagranicznych.