Telefon: (16) 676-95-70      email: liceum@slowak.edu.pl                                                  
Czcionka
Kontrast
Język
I Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu » Aktualnoścititle_li=Konkursy » Zwycięzcy są wśród nas
Zwycięzcy są wśród nas
Utworzono przez w dniu 20-11-2022

We wtorek, 15.11. 22 r. miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w konkursach organizowanych w ramach XXII Festiwalu Poezji OGRODY POETÓW, którego animatorem było jak zwykle Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK.

Za talent i kreatywność docenieni zostali także uczniowie naszej szkoły. W konkursie literackim I miejsce zdobyła uczennica klasy 3c Agata Sady (opiekun: pani Beata Kryńska), zaś II – uczeń klasy 3b Melchior Machaj (opiekun: pani Aneta Żurowska). Po laury sięgnęliśmy także w konkursie plastycznym: II miejsce zajęła Amelia Bednarska z klasy Id (opiekun: pani Anna Dorociak), zaś wyróżnienie powędrowało do rąk Kingi Seredyńskiej, również uczennicy klasy Id (opiekun: pani Anna Dorociak) oraz Emmy Hemerling z klasy 2d (opiekun: pani Beata Kryńska).

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły.