Telefon: (16) 676-95-70      email: liceum@slowak.edu.pl
Czcionka
Kontrast
Język
I Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu » Aktualnoścititle_li=Sport » Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym
Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym
Utworzono przez w dniu 25-11-2022

W dniu 18.11.2022r w hali sportowej odbyły się mistrzostwa I LO w tenisie stołowym. Do turnieju zgłosiło się ośmiu chłopców oraz cztery dziewczyny. W rywalizacji męskiej zawody rozegrano systemem do dwóch przegranych, natomiast u kobiet systemem „każdy z każdym”. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Kamila Bal 3a, na drugiej pozycji uplasowała się Zofia Slisz 2c, a trzecia była Ewa Pawłowska 2c. Wśród chłopców puchar wywalczył Gracjan Petruch 1a, drugi był Michał Tkaczyk 3f, a trzeci Adrian Katan 3d. W/w osoby wywalczyły sobie prawo do reprezentowania naszej szkoły w zawodach powiatowych.