Telefon: (16) 676-95-70      email: liceum@slowak.edu.pl                                                  
Czcionka
Kontrast
Język
I Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu » Aktualnoścititle_li=Konkursy » Język niemiecki i muzyka
Język niemiecki i muzyka
Utworzono przez w dniu 08-12-2022

W ramach projektu Deutsch Plus uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Piss (klasa 3b), Natalia Hayder (klasa 3a) oraz Michał Tkaczyk (klasa 3f) wzięli udział w ogólnopolskim konkursie Goethe-Institut „Könnt ihr mich hören?”. Wymagane było nagranie 30- sekundowego filmiku, w którym należało zaśpiewać wybraną piosenkę zespołu ok.danke.tschüs. Uczniowie wybrali nagranie pod tytułem „Mietverzug”, co po polsku oznacza: „zaległości w płaceniu czynszu”. Zespół z naszej szkoły w kategorii wiekowej 15-18 lat otrzymał wyróżnienie oraz nagrodę specjalną.

Gratulujemy!