Telefon: (16) 676-95-70      email: liceum@slowak.edu.pl                                                  
Czcionka
Kontrast
Język
I Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu » Aktualnoścititle_li=Osiągnięcia » Finał Konkursu „Żyj Finansowo! Czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”
Finał Konkursu „Żyj Finansowo! Czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”
Utworzono przez w dniu 12-06-2023

W dniach 2-3 czerwca 2023 r. w Warszawie odbył się finał ogólnopolskiego konkursu pt. „Żyj Finansowo! Czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”.

Wśród dziesięciu zakwalifikowanych uczestników z całej Polski znalazło się dwóch uczniów klasy 2a: Wiktor Hrymak i Rafał Zając. Na etapie eliminacji musieli napisać pracę pisemną na wskazany temat. W tym roku brzmiał on: „Historia i wyzwania przyszłości spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych w Polsce. Przedstaw etapy rozwoju spółdzielczych kas w Polsce i wskaż, jakie Twoim zdaniem wyzwania stoją przed SKOK w przyszłości. Opisz, jak wyobrażasz sobie kasę, którą chciałbyś zarządzać”. Z nadesłanych prac jury konkursu wybrało 10 najlepszych, a ich autorzy zostali zakwalifikowani do finału konkursu, podczas którego brali udział w warsztatach finansowych oraz rozwiązywali zadania finałowe.

Po podliczeniu punktów uzyskanych za pracę pisemną i zadania konkursowe okazało się, że Rafał zajął drugie miejsce, a Wiktor – piąte.

Gratulujemy!