Telefon: (16) 676-95-70      email: liceum@slowak.edu.pl                                                  
Czcionka
Kontrast
Język
I Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu » Aktualnoścititle_li=Osiągnięcia » I LO na 2. miejscu w Polsce w Ogólnopolskim teście kompetencji cyfrowych
I LO na 2. miejscu w Polsce w Ogólnopolskim teście kompetencji cyfrowych
Utworzono przez w dniu 28-11-2023

27 listopada br. w warszawskiej siedzibie Google, The Warsaw Hub, odbyła się uroczystość podsumowania ogólnopolskiego sprawdzania kompetencji cyfrowych IT Fitness Test i wręczenia nagród. Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza szkoła zdobyła 2 miejsce w Polsce. 140 uczniów naszej szkoły, uczestniczących w teście, osiągnęło średni wynik 67% przy średnim wyniku krajowym, który wyniósł 43%. Nagrodę i wyróżnienie osobiście odebrał dyrektor szkoły Pan Tomasz Dziumak. Test jest jednocześnie przeprowadzany poza Polską także w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, a w tym roku brała w nim udział także ukraińska młodzież.

Więcej informacji