Telefon: (16) 676-95-70      email: liceum@slowak.edu.pl                                                  
Czcionka
Kontrast
Język
I Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu » Aktualności » Trzy przemyskie szkoły z Certyfikatami Podkarpackiej Akademii Innowacji Pedagogicznych
Trzy przemyskie szkoły z Certyfikatami Podkarpackiej Akademii Innowacji Pedagogicznych
Utworzono przez w dniu 19-12-2023

23 listopada br. odbyła się uroczysta gala w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie, podczas której wręczono Certyfikaty Podkarpackiej Akademii Innowacji Pedagogicznych oraz Podkarpackie Certyfikaty Edukacyjne. To wyróżnienia przyznane po raz drugi przez Podkarpacki Zespół Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie. Odebrali je m.in. przemyscy nauczyciele, dyrektorzy trzech przemyskich szkół oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu UM w Przemyślu Renata Kochanowicz – Chalicka w imieniu Prezydenta Miasta.

 

Certyfikat Podkarpackiej Akademii Innowacji Pedagogicznych  przyznawany jest szkołom oraz nauczycielom – innowatorom, którzy wprowadzają nowoczesne metody nauczania, innowacje w edukacji, rozwijają umiejętności cyfrowych oraz podnoszą jakość nauczania. W rzeszowskiej Filharmonii zebrało się około 200 pedagogów, dyrektorów szkół i przedstawicieli samorządów, którzy odebrali przyznawane właśnie za to statuetki i dyplomy. W tym gronie znaleźli się dyrektorzy trzech przemyskich placówek oświatowych: Szkoły Podstawowej nr 4 , Szkoły Podstawowej nr 14 i I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu. 

Cały artykuł na przemysl.pl – zobacz