Telefon: (16) 676-95-70      email: liceum@slowak.edu.pl                                                  
Czcionka
Kontrast
Język
OWoBiO – finaliści
Utworzono przez w dniu 24-03-2024

W dniu 15. 03.2024 r. uczniowie naszego liceum, Emilia Dryjańska z klasy 3 c i Wojciech Makarowski z klasy 3 e pod opieką mgr. Mariusza Fudały, nauczyciela historii wyruszyli do Warszawy na etap centralny VIII Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności.

Tego samego dnia w auli Starej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego rozwiązali test zawierający pytania dotyczące: bezpieczeństwa na świecie, konfliktów zbrojnych, organizacji międzynarodowych oraz Unii Europejskiej. Rywalami naszych uczniów było 160 rówieśników z całej Polski. Emilia i Wojciech zostali finalistami etapu centralnego olimpiady. W dniu 16.03.2024r nastąpiło uroczyste wręczenie nagród uczestnikom, finalistom i laureatom.

Opiekunami licealistów byli mgr Mariusz Fudała i mgr Artur Derdziak.
Gratulujemy sukcesu uczniom i ich opiekunom!

MF