Telefon: (16) 676-95-70      email: liceum@slowak.edu.pl                                                  
Czcionka
Kontrast
Język
I Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu » Aktualnoścititle_li=Rajdy » 68 RAJD „TWIERDZA PRZEMYŚL”
68 RAJD „TWIERDZA PRZEMYŚL”
Utworzono przez w dniu 23-04-2024

20 kwietnia 85 uczniów naszej szkoły wzięło udział w cyklicznym wydarzeniu organizowanym przez PTTK: 68. edycji rajdu „Twierdza Przemyśl”. Tym razem wybraliśmy się trasą nr 3 o długości 12 km. Autobusem dojechaliśmy do Rokszyc, po czym udaliśmy się leśną drogą w kierunku Grochowiec. Po drodze zwiedziliśmy Fort VI Iwanowa Góra. Rajd zakończyliśmy ogniskiem w Forcie V Grochowce.

Pogoda i humory dopisały. W trakcie trasy okazało się, że niektórzy uczniowie klas trzecich od początku uczęszczania do naszej szkoły nie opuścili ani jednego rajdu. Tym osobom gratulujemy wytrwałości!