Telefon: (16) 676-95-70      email: liceum@slowak.edu.pl
Język
I Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu » Aktualnoścititle_li=Sport » Licealiada w siatkówce dziewcząt
Licealiada w siatkówce dziewcząt
Utworzono przez w dniu 04-02-2023

W dniu 02.02.2023r. odbyła się licealiada powiatowa z siatkówki dziewcząt. W rywalizacji wzięły udział 4 szkoły z Przemyśla. Damska drużyna “Słowaka” zajęła 3 miejsce.

Pierwszy mecz dziewczyny wygrały z CKZiU2, wygrywając w tie-breaku 15:2 (1 set 25:7, 2 set 23:25).
Drugiego meczu przeciwko CKZiU 2 po bardzo zaciętej walce niestety nie udało się wygrać (1 set 25:27, 2 set 20:25).
Trzeci mecz – z IILO, również zakończył się niekorzystnym wynikiem dla naszej drużyny (1 set 17:25, 2 set 13:25).