Telefon: (16) 676-95-70      email: liceum@slowak.edu.pl
Język
I Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu » Aktualnoścititle_li=Sport » Nasze pływaczki czwarte w województwie !
Nasze pływaczki czwarte w województwie !
Utworzono przez w dniu 15-06-2022

W dniu 14.06 na Krytej Pływalni w Dębicy odbył się finał wojewódzki licealiady w pływaniu. Główną częścią zawodów były sztafety pływackie, po których odbywały się wyścigi indywidualne na dystansie 50m w 4 stylach: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym. W zawodach drużynowych na 50 metrowym basenie wystartowały oba nasze zespoły. Dziewczęta z czasem 3;51.81 wywalczyły wysokie czwarte miejsce. Chłopcy z rezultatem 3;01.99 uplasowali się na szóstej pozycji. W wyścigach indywidualnych najlepiej poradziła sobie Adrianna Świdrak, która z czasem 31,80 zdobyła trzecie miejsce. W wyścigu stylem motylkowym Izabela Wujec była czwarta, a Emilia Dryjańska piąta. Dmytro Afanasiew wypływał ósmy czas na dystansie 50 m stylem dowolnym, a Kacper Michalewski był siódmy w stylu grzbietowym. Drużynę prowadziła pani Dorota Thier.